Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

BEŞİKDÜZÜ HABERLERİ - YAYINA BAŞLARKEN - Yeşilkıyı Haber
   
YAYINA BAŞLARKEN

YAYINA BAŞLARKEN
 Yazı Boyutu

 Tarih : 07.09.2008 - 20:16:47


Sevgili okuyucularımız, Basın alanında ilçem adına eksikliğini hissettiğim bir haber sitesini kurmuş bulunuyorum. Beşikdüzü ve yöre ilçelerden ve Trabzondan haberleri zaman zaman bu sitede bulacaksınız. Sizlerin desteğiyle büyüyeceğiz.

 

      Şimdi sizlere kendimi ve sitemi tanıtmak istiyorum.

     Gazeteciliğe 1986 yılı başında Karadeniz Gazetesi'nde başladım. 12 yıl bu gazetede görev yaptım. Daha sonra çeşitli ajans ve gazetelerde muhabirliklerde bulundum. 1990 yılında ilçede BEŞİKDÜZÜ Gazetesi'nin kurulmasına öncülük ettim. 1991 yılında müstakil olarak ilçede BAKIŞ Gazetesi'ni çıkardım. Yayın hayatı kısa süren bu gazeteden sonra, TRT hariç bir çok ajans ve gazetede muhabirlik yaptıktan sonra 1998 yılında şuan 11. yayın hayatına başlayan ve bölgeye hitap eden Yeşilkıyı Gazetesi'ni kurdum.

        Beşikdüzü gazetesi yayın hayatına son vermesinden sonra ilçede bir gazete boşluğu doğdu. Beşikdüzü adını taşıyan bir gazete olmaması beni üzüyordu. Bu boşluğu internet gazeteciliği yaparak doldurmak istedim ve şuan incelemekte olduğunuz besikduzuhaber.com sitesini kurdum. Bu siteyi kurmak o kadar kolay olmadı. Çok yönlü bir site olsun istedim. Sadece Beşikdüzü haberleriyle sınırlı kalmasın. Özellikle gurbetteki insanlarımız için hazırladığımız bu sitede, Trabzon’dan ve bölgeden haberler, röportajlar olsun istedik. Evlenenlerden, aramızdan ayrılanlardan haberdar olmanızı istedik. Sporda özellikle Trabzonspor’un yanında Beşikdüzüspor’umuzu daha geniş sizlere sunma imkanı buluruz dedik. Köy haberlerimiz için ayrı sayfa yapıyoruz. Kısaca bütün bunların yerli yerince oturması ve doyurucu bir site olması enaz 4 ay gibi bir zamanımızı alacağı gerçeğini de hatırlatmak isterim.

       Sitemizde köşe yazıları ve röportajlar 15-30 gün içinde güncellenecektir. Haberler ise en geç bir gün sonra sitemizde yeralacaktır. Evlenenler ve aramızdan ayrılanlar ay ay toplu olarak yayınlanacaktır. Bu arada davet edilmemiz yada, resim ulaştırılması ve bilgi verilmesi halinde (nişan-düğün)  fotoğraflarınız sitemizde güncel olarak yeralacaktır. Bu konuda Beşikdüzü Haber sitesi okuyucularına da görev düşmektedir. Diğer yandan Kültür-Edebiyat sayfamıza da edebi ürünlerinizi bekliyoruz. Bu site sizin. Sitede devamlı köşe yazarlığı yapmak isteyen Büyükliman yöresinden olmak kaydıyla bize başvurabilirsiniz. Kadromuz doluncaya kadar başvurular değerlendirilecektir.

         Sitemize yıllık reklam alımı  da yapılmaktadır. Bu sitenin yaşamasını istiyorsanız reklamlarınızla gücünüz oranında destek olununuz. Beşikdüzü adını tüm Türkiye’ye ve dünyaya duyurmaya hep birlikte gayret gösterelim.Bu sitenin yaşaması sizin elinizde.

          Nice güzelliklerde buluşmak dileğiyle.

                                                                                         Ahmet SARAÇ
                                                                      BEŞİKDÜZÜ HABER SİTESİ SAHİBİ

  Editör :  Ahmet SARAÇ

8330 Kişi Tarafından Okundu.

Yazdır Yorum Ekle Tavsiye
 
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 83 Puan Verildi
 Kaynak :  Ahmet SARAÇ

 Kategori ¬ BEŞİKDÜZÜ HABERLERİ

  Yorum ( 1 )   

 ergin eyüboğlu

Tarih : 29.10.2010 23:20:16  

  başarılar

Kayıtlı İp: 85.110.185.156


ahmed bey çok uzun süre görüşmüyoruz ama ilcem adına yabdıklarınızdan dolayı teşekürler kurbede yanlızlık çekmiyoruz bu sayede iyi çalışmalar SİNOP
  Sayfalar : İlk Sayfa - [1] - Son Sayfa

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 

Henüz Haberlere Puan Verilmemiş..
 
Bugün için Haber Eklenmedi.
Bu Hafta içinde Haber Eklenmedi.
Bu Ay içinde Haber Eklenmedi.
 
 TAKVİM
 
İSTATİSTİKLERİ
   
 Online : 4
 Bugün : 118
 Dün : 159
 Toplam : 458161
 Ip No : 107.22.120.91
     
HABER KATEGORİLERİ
 KÖŞE YAZILARI

Ahmet SARAÇ

Ahmet SARAÇ ¬
BİZ DE HERŞEY BEDAVA..

MURAT CİHAN

MURAT CİHAN ¬
KANALLARDAN MUTLULUK AKIYOR

Abdullah GÜLAY

Abdullah GÜLAY ¬
İMPARATORUN ÇÖKÜŞÜ

Dr.Buket YÜCEL ALTAN

Dr.Buket YÜCEL ALTAN ¬
YAĞMURDA BİR YAZI

CANAN YAZICI

CANAN YAZICI ¬
GÜLME KOMŞUNA GELİR PARALELDEN BAŞINA
 POPÜLER HABERLER

Son 30 Gün içinde Haber Eklenmedi.
 
 DÖVİZ BİLGİLERİ
 
 HAVA DURUMU 
 REKLAM

  

   © Copyright - 2008- Yeşilkıyı Haber - Tüm Hakları Saklıdır.  by Markopat